Kategorie »
Sestavy Dobré PC
  Úsporné počítače (leták)
    MiniPC ION 9102
    MiniTower ION ITX-A-E
    MiniTower Atom DC 330
    SlimPC S360 Atom DC 330
    MiniServer Atom DC 330
    MiniPC Atom DC 330
    MiniPC Komplet
  Úsporné počítače
    MiniPC Komponenty
  Stolní počítače
    Economy 09
    Universal 09
    SuperSILENT 09
    GameBOX 11
    ProGAMER 09 I.
    ProGAMER 09 II.
    ČtyřJádro 09
Ochrana počítače
  Antivirové systémy
    TrustPort ANTIVIRUS Novinka!
    TrustPort INTERNET SECURITY Novinka!
    ESET NOD32 Antivirus 5 Novinka!
    ESET Smart Security 5 Novinka!
  LED technika DobréLED »
Osvětlovací technika Dobré LED - ELDIS s.r.o.
  Prodejce SawMill »
SAWMILL Universal Log File Analytics - ELDIS s.r.o. Autorizovaný prodejce
  Zálohování ACRONIS »
Zálohování - ACRONIS
  Virový radar »  Kurzy.cz měn »
EUR Vlajka meny EUR změna {value}%
GBP Vlajka meny GBP změna {value}%
USD Vlajka meny USD změna {value}%
PX50 Vlajka meny PX50 změna {value}%
  Předpověď In-počasí »
  Flag Counter - Top »
free counters
  Flag Counter - Recent »
free counters
  ClustrMaps »
Locations of visitors to this page

Počítačové sestavy Dobré PC » Ochrana počítače » Antivirové systémy TrustPort

Antivirové systémy TrustPort

TrustPort ANTIVIRUS (licence na 1 rok)

Cena:  827 Kč [s DPH]   689 Kč [bez DPH]
Dostupnost:  24 hodin (elektronické zaslání)
Podmínky záruky:  24 měsíců
Kód systému:  TRPOANT     Kód výrobce:  TRPOANT
Objednat   Vytisknout

TrustPort INTERNET SECURITY (licence na 1 rok)

Cena:  1103 Kč [s DPH]   919 Kč [bez DPH]
Dostupnost:  24 hodin (elektronické zaslání)
Podmínky záruky:  24 měsíců
Kód systému:  TRPOINTSEC     Kód výrobce:  TRPOINTSEC
Objednat   Vytisknout
TrustPort ANTIVIRUS (licence na 1 rok) - Dobré PC - ELDIS s.r.o. - DobréPC - www.DobrePC.cz
TrustPort INTERNET SECURITY (licence na 1 rok) - Dobré PC - ELDIS s.r.o. - DobréPC - www.DobrePC.cz

TrustPort ocenění a nezávislé testy - 2011

TrustPort - Srovnávací tabulka úspěšnosti antivirů TrustPort - Srovnávací tabulka úspěšnosti antivirů RAP Virus Bulletin červen 2011 TrustPort - RAP Virus Bulletin červen 2011

TrustPort ANTIVIRUS

TrustPort ANTIVIRUS (licence na 1 rok) - Dobré PC - ELDIS s.r.o. - DobréPC - www.DobrePC.cz Ideální základní zabezpečení vašeho osobního počítače proti virům a spywaru všeho druhu. Antivirus se pravidelně automaticky aktualizuje, a tak je vždy připraven zastavit nejnovější viry, červy, trojany a škodlivý software obecně. Heuristickou analýzou dokáže odhalit dokonce takové viry, které ještě nebyly popsány. Antivirus používá výkonnou technologii se dvěma skenovacími motory.

Rezidentní antivirová ochrana
Každý spouštěný program, každý otvíraný soubor prochází antivirovou kontrolou. Rezidentní ochrana spolehlivě zablokuje pokus spustit škodlivý software. Závadný soubor v závislosti na nastavení opraví, přejmenuje, přesune do karantény nebo nevratně smaže.

Antivirová kontrola na vyžádání
Pravidelně nebo jednorázově lze provádět kontrolu celého disku, vybraných složek nebo souborů. Skenování lze naplánovat v týdenním, denním či hodinovém pravidelném cyklu, stejně tak ale můžete spustit kontrolu manuálně, podle aktuální potřeby.

Vysoký stupeň detekce virů a spywaru
Díky použití dvou špičkových skenovacích motorů dosahuje antivirus jednoho z nejvyšších detekčních poměrů na světě. Dokáže odhalit a zastavit prakticky všechny běžně se vyskytující viry, červy a trojany.

Heuristická antivirová kontrola
Vedle klasického skenování, založeného na srovnání kontrolovaných dat s databází virových vzorků, rozpozná antivirus také dosud nepopsané škodlivé kódy. Rozborem struktury a chování spustitelného kódu s vysokou pravděpodobností určí, zda kód obsahuje virus nebo spyware.

Automatické aktualizace
Antivirus se pravidelně automaticky aktualizuje. V závislosti na nastavení dochází v pravidelných intervalech ke stahování virových vzorků, také se automaticky nabízí stažení a instalace nové verze softwaru. Počítač je tak vždy dokonale chráněn.

Sebeobrana programu proti útokům
Vlastní systémové soubory antiviru jsou chráněny před pokusy cizích aplikací o jejich změnu. Škodlivý software nemá šanci tímto způsobem vyřadit antivirus z provozu a vyhnout se svému odhalení.

TrustPort INTERNET SECURITY

TrustPort INTERNET SECURITY (licence na 1 rok) - Dobré PC - ELDIS s.r.o. - DobréPC - www.DobrePC.cz Kompletní ochrana počítače a dat proti škodlivému softwaru a online hrozbám. Program odhalí viry a spyware na všech vstupních bodech počítače a zastaví pokusy hackerů vniknout do počítače. Zajišťuje nejen neustálou kontrolu otvíraných souborů, ale skenuje rovněž soubory přicházející elektronickou poštou nebo stahované z webu.

Ochrana místních souborů
Rezidentní ochrana bez přestání sleduje otvírané soubory a nedovolí spuštění škodlivého kódu. V naplánovaných intervalech program provádí preventivní kontrolu celého disku. Díky použití dvou špičkových skenovacích motorů patří schopnost programu detekovat malware mezi nejvyšší na světě.

Webová ochrana
Nejčastějším zdrojem virové infekce jsou webové stránky, proto program skenuje soubory už během jejich stahování z internetu. Dokáže automaticky rozpoznat datové toky, jako jsou audio nebo video přenosy, které není třeba skenovat. Rozpozná a zablokuje typické phishingové stránky.

Poštovní ochrana
Kontroluje elektronickou poštu na výskyt malwaru a spamu. Nabízí plnou integraci do programů Microsoft Outlook, Mozilla Thunderbird, Outlook Express a Windows Mail, umožňuje však také obecné skenování příchozí pošty pro libovolného poštovního klienta.

Osobní firewall
Dohlíží na veškerá internetová spojení mezi počítačem a vnějším světem. Automaticky rozpozná většinu legitimních aplikací a povolí jim komunikaci s internetem. Neznámé nebo podezřelé aplikace zablokuje, případně se vás dotáže, zda je chcete povolit či zakázat. Program umožňuje široké nastavení pravidel firewallu.

Rodičovský zámek
Program rozlišuje třináct kategorií nežádoucích webových stránek, například pornografických nebo hazardních, které lze blokovat pomocí rodičovského zámku. Pro různé uživatele lze vytvořit různé profily, blokující vybrané kategorie.

Přenosný antivirus
Speciální vlastností, kterou tento program nabízí, je vytvoření přenosné verze antiviru na vašem USB flash disku. Chráníte tak svá data, přenášená na klíčence, a současně máte možnost provést antivirovou kontrolu libovolného počítače s USB rozhraním.
Zeptejte se! Tento formulář je určen k zaslání dotazu na vybraný produkt  
 
Vaše e-mailová adresa  

Prosím, opište text z obrázku Captcha
Načíst jiný obrázek
 
©ELDIS všechna práva vyhrazena Dobré PC - ELDIS s.r.o. Vranovská 16, 614 00 Brno Telefon - Dobré PC - ELDIS s.r.o. - DobréPC  +420 541 64 64 64 FAX - Dobré PC - ELDIS s.r.o. - DobréPC  +420 541 64 64 00
Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank Zjistit Jyxorank Validní dokument HTML 4.01 Transitional! Validní dokument CSS! Validní dokument HTML 4.01 Transitional! server monitor Monitoring serverů - www.dobrepc.cz server monitor
Anti-Spam - Braňte se proti Spammerům online counter Linkuj si! - Počítačové sestavy Dobré PC - ELDIS s.r.o. » Ochrana počítače » Antivirové systémy TrustPort Přidej odkaz na Bookmarky.cz Top Články CZIN.eu Sdílej na Facebooku Zálohování - ACRONIS
Výměna odkazů
Denně aktualizovaný kompletní produktový ceník - Dobré PC - ELDIS s.r.o. - www.DobrePC.cz