Servisní práce

Provádíme, mimo jiné, tyto servisní práce:

Zapojení počítače u zákazníka *

Jako nový majitel u nás zakoupeného počítače máte nesporně nárok na velice výhodný a jedinečný balíček služeb. Tím je kompletní zapojení a předvedení Vašeho nového počítače. Balíček obsahuje následující služby – dovoz počítače, zapojení počítače a komponent, zaškolení pro práci s počítačem a na internetu, založení a nastavení emailu, instalace softwaru.

Telefonická podpora

Velké množství problémů lze řešit z pohodlí kanceláře či domova. Zavolejte nám a my se Vám vynasnažíme poradit vhodné řešení problému, případně se můžeme domluvit na nejvhodnějším způsobu servisu, pokud problém nepůjde vyřešit po telefonu.

Servis osobních počítačů

Náš počítačový technik přijede k Vám a přímo na místě bude řešit problémy s počítačem či softwarovým nastavením dle Vašeho přání a potřeb. Zhodnotí problém a navrhne Vám vhodné řešení, zajistí provedení domluvených služeb, a to aniž byste museli s počítačem kamkoliv jezdit.

Instalace softwaru

Provedeme instalaci programů dodaných buď Vámi nebo u nás zakoupených, tyto programy nastavíme, otestujeme jejich funkčnosti, krátce předvedeme a proškolíme v jejich požití. Dále opravíme nebo uvedeme do provozu programy, které máte již nainstalované a z nějakého důvodu přestaly správně fungovat.

Odstranění virů a spyware

Kompletní odstranění virové nákazy z Vašeho počítače včetně doporučení vhodné ochrany do budoucna. Spyware je poměrně nový způsob, jak ohrozit funkčnost Vašeho počítače, podobný virové nákaze. Dokážeme jej zneškodnit a doporučíme jak se bránit.

Zálohování dat

Provedeme Vám zálohu důležitých dat (účetnictví, výkresy, pracovní dokumenty apod.), nastavíme Vám automatického zálohování, aby jste se nemuseli ani do budoucna obávat možné ztráty dat. Obnovíme Vaše data ze zálohy, pokud dojde ke ztrátě dat.

Záchrana dat

Pokud máte poškozený důležitý dokument, nepřístupné soubory či složky, přišly jste o hodiny Vaší práce, nelze přečíst fotografie z paměťové karty, Vaše CD či DVD je nečitelné, pevný disk vydává neobvyklé zvuky nebo ho Váš počítač vůbec nevidí – dokážeme Vaše data zachránit téměř se 100% úspěšností.

Upgrade počítačů

Program, který požíváte se vám zdá pomalý? Chcete si zahrát poslední hru která je na trhu? Nechcete investovat do již tak drahého počítače? Nabízíme Vám řešení – prohlídneme Váš počítač a nabídneme optimální řešení, jak získat maximální výkon s co nejmenšími náklady. Vybereme potřebný hardware případně software, který doplní Váš počítač aniž byste si museli kupovat nový.

Instalace sítí

Máte v kanceláři nebo doma více počítačů a potřebujete je navzájem propojit? Potřebujete mít internet na všech počítačových stanicích? Navrhneme Vám a zrealizujeme kompletní zasíťování Vaší kanceláře či domácnosti, zajistíme potřebné komponenty, kabeláž, síťové karty, routery, switche apod. Odhlučnění počítačů Máte počítač v pokoji, či tiché kanceláři a ruší Vás jeho chod? Pomocí speciálních materiálů odhlučníme Váš počítač tak, že vedle něj budete moci nerušeně spát (samozřejmě ne v práci ? ).

Čištění počítače

Eldis Wap systems – znamená postrach pro prach a špínu usazenou ve Vašem počítači. Dokonalý systém odstranění všech nečistot znamená pro Vás, počítač, děti i domácí mazlíčky bezprašné prostředí v místnosti, kde by se za běžných okolností vířil prach z počítače. Tento systém je určen nejen pro alergiky, osoby trpící astmatem ale i pro rodiny s malými dětmi a běžné uživatele, kteří si potrpí na čistotu a tichý běh ventilátorů uvnitř počítače.

Zapojení počítače, komponent

Koupíte si počítač či komponentu a nemáte jistotu, že je dokážete správně zapojit? Náš technik Vám počítač či komponentu vybalí, zapojí na určené místo, připojí dodané periférie (monitor, klávesnice, myš, reproduktory, tiskárna, scanner apod.) zkontroluje a předvede funkčnost.

Zaškolení pro práci s počítačem a na internetu

Předvedeme Vám jak pracovat s počítačem, seznámíme se základními funkcemi používaných programů (Word, Excel apod.), ukážeme práci s internetem a jeho použitím (Internet Explorer, Mozilla Firefox apod.).

Založení a nastavení emailu

Založíme Vám nový bezplatný emailový účet. Nastavíme emailového klienta na Vašem počítači (Outlook Express, Microsoft Outlook, The Bat! apod.) V případě že již máte emailový účet u jiného poskytovatele, tak nastavíme a zprovozníme tento.

Školení a odborné konzultace

Individuální či skupinové proškolení pro práci s počítačem, základy ovládání operačních systémů Microsoft Windows 98SE/2000/XP, Microsoft Office (Word, Excel, Outlook apod.), případně dalších programů dle domluvy.

Řešení problémů s periferiemi, ovladači a kompatibilitou

Nevíte si rady? Nikdo z Vašich známých o takovém problému nikdy neslyšel? Koupily jste si tiskárnu, skener či fax a nevíte jak je zapojit či nainstalovat? Zlobí vás grafická karta? Přestal Vám fungovat internet? Nevadí! Dokážeme Vám poradit nejen se zapojením Vaší nové tiskárny ale i s nastavením internetu a opravami hardwaru i softwaru.

Vyladění operačního systému

Spouští se Vám po startu programy, které nelze odstranit? Počítač se zadrhává, dlouho startuje a neustále pracuje s diskem? A přitom tomu tak dříve nebylo? Provedeme Vám optimalizaci a nastavení instalovaných programů, urychlíme startování a práci počítače, opravíme neplatné nebo poškozené registry operačního systému apod. a Váš počítač bude opět fungovat jako nový.


Dovoz zboží po Brně
Nemáte možnost si u nás nakoupené zboží odvézt? Nechcete platit drahé taxi? Žádný problém! Dovezeme Vám všechno nakoupené zboží rovnou domů! A to za bezkonkurenční cenu 150,- Kč po Brně, případně 7,- Kč za kilometr pro mimobrněnské!

Hodinová sazba za práci technika je 490,- Kč.
U práce technika se účtuje každá započatá hodina. Uvedená nabídka platí pro Brno a okolí.

* Služby zde uvedené jsou účtovány poloviční sazbou tzn. 250,- Kč za hodinu práce technika.

 
©ELDIS všechna práva vyhrazena Dobré PC - ELDIS s.r.o. Vranovská 16, 614 00 Brno Telefon - Dobré PC - ELDIS s.r.o. - DobréPC  +420 541 64 64 64 FAX - Dobré PC - ELDIS s.r.o. - DobréPC  +420 541 64 64 00
Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank Zjistit Jyxorank Validní dokument HTML 4.01 Transitional! Validní dokument CSS! Validní dokument HTML 4.01 Transitional! server monitor Monitoring serverů - www.dobrepc.cz server monitor
Anti-Spam - Braňte se proti Spammerům online counter Linkuj si! - Počítačové sestavy Dobré PC - ELDIS s.r.o. » Servis » Servisní práce Přidej odkaz na Bookmarky.cz Top Články CZIN.eu Sdílej na Facebooku Zálohování - ACRONIS
Výměna odkazů
Denně aktualizovaný kompletní produktový ceník - Dobré PC - ELDIS s.r.o. - www.DobrePC.cz